Na aké prednášky sa môžeš tešiť:

1. DEŇ

Vendula Kociánová

Obmedzujúce presvedčenia na ceste k bohatstvu 

Čo je to bohatstvo? Je to číslo na účte? Drahé auto a dovolenka? Značkové oblečenie? Nie, bohatstvo je všetko, čím si v živote prechádzame a je pre nás obohacujúcou skúsenosťou. Všetci sme bohatí a i tí, ktorí majú na účte milióny si často pripadajú ako úplní chudáci. Máme mnoho obmedzujúcich presvedčení, ktoré si berieme už z rodiny. Potom máme tendenciu sa stále obmedzovať. Aké najčastejšie obmedzujúce presvedčenia máme? Čo nás brzdí v tom byť bohatý?

Lívia Danningerová

V ústrety Tvojej ceste k hojnosti

Ako vám numerológia vďaka sebapoznaniu pomôže pootvoriť vašu bránu k bohatstvu. Byť sám sebou, poznať svoje prirodzené talenty, pochopiť svoju životnú cestu a poslanie je základným kľúčom k bohatému životu. Táto prednáška je určená pre ľudí, ktorí majú otvorené srdce a načúvajú aj iným formám porozumeniu súvislostí života. Ak dokážete dôverovať reči čísel, rada sa stanem súčasťou vášho hlbšieho poznania. Mne osobne sa otvorila cesta k hojnosti, až keď som pochopila samú seba, svoje jedinečné výzvy a prekážky. Objavte ich aj vy v unikátnej prednáške.

Andy Winson

Tri piliere finančnej slobody

Každý túži po bohatstve, ale pre každého znamená bohatstvo niečo iné. Pre niekoho je to finančné bohatstvo, pre iného vzťahové bohatstvo alebo bohatstvo príležitostí.. V tejto prednáške sa pozrieme na 3 piliere finančnej slobody. Budeme sa rozprávať o peniazoch, o finančnej hojnosti a finančnom bohatstve, aby ste váš život posunuli bližšie k vášmu skutočnému bohatstvu.

Katarína Runa

V ústrety Tvojej ceste k hojnosti

Ako vám numerológia vďaka sebapoznaniu pomôže pootvoriť vašu bránu k bohatstvu. Byť sám sebou, poznať svoje prirodzené talenty, pochopiť svoju životnú cestu a poslanie je základným kľúčom k bohatému životu. Táto prednáška je určená pre ľudí, ktorí majú otvorené srdce a načúvajú aj iným formám porozumeniu súvislostí života. Ak dokážete dôverovať reči čísel, rada sa stanem súčasťou vášho hlbšieho poznania. Mne osobne sa otvorila cesta k hojnosti, až keď som pochopila samú seba, svoje jedinečné výzvy a prekážky. Objavte ich aj vy v unikátnej prednáške.

2. DEŇ

Lýdia Machová

Ako prekonať 7 najväčších prekážok v začiatkoch podnikania

Vlastné podnikanie ako cesta k hojnosti. Lýdia porozpráva svoj príbeh, ako sa pred 5 rokmi rozhodla vydať na neznámu cestu podnikania, hoci nikdy predtým nemala podnikateľské ambície, a osobne nepoznala takmer žiadnych podnikateľov. Vyhľadala si svojich biznis mentorov, problémy riešila jeden po druhom tak, ako prichádzali, a postupne sa naučila, ako premeniť svoju vášeň na úspešné podnikanie. Je presvedčená, že si k sebe pritiahla tých správnych ľudí v správnom čase. Podnikanie jej prinieslo hojnosť v mnohých oblastiach života a dnes vie, že to bolo to najlepšie rozhodnutie, aké kedy urobila. Začiatky však neboli ľahké... Aj o nich vám Lýdia povie viac vo svojej prednáške.

Peter Švaral

Zjednodušte ľuďom život a dosiahnete úspech, o ktorom ste ani nesnívali

O tom, ako sa vďaka jednému jednoduchému nápadu z obyčajného chalana stal milionár. O tom, že hojnosť v živote, aj peniazoch, dosiahnete vďaka tomu, že robíte nielen to, čo napĺňa vás, ale nejakým spôsobom zlepšuje životy ľudí. O vzniku nápadu na fitshaker. O tom, ako sú dôležité ciele v živote a o podnikaní, ktoré prináša ľuďom väčšiu hodnotu ako investované peniaze z peňaženiek zákazníkov. 

Lenka Lutonská

Odomkni svoju zónu zázrakov

Existujú 4 odlišné cesty, ako vytvoriť hojnosť vo svojom živote. Sú diktované stavom vašej mysle. Niektoré z týchto ciest nevedú nikam - a jedna cesta vedie k vytváraniu hojnosti vo vašom živote jednoduchšie a rýchlejšie, ako ste si mysleli, že je možné. Lenka vám počas tejto prednášky pomôže rozpoznať, na ktorej ceste sa práve nachádzate a ako odomknúť vašu „zónu zázrakov“, ktorá je vo vašom vnútri, a ktorá vás zavedie na najradostnejšiu a najrýchlejšiu cestu ku všetkému, čo si želáte.

Stanislav Ličko

Aktivácia hojnosti, spiritualita a peniaze

Aké sú príčiny toho, prečo ľudia nezažívajú hojnosť v oblasti zdravia, peňazí alebo vzťahov. V tejto prednáške Stanislav prezradí ako vníma hojnosť a prečo je nutné nasledovať volanie svojej duše. Pozdieľa množstvo príkladov zo svojho osobného života, ako začínal podnikať od absolútnej nuly, a ako vybudoval niekoľko ziskových podnikateľských projektov. Aká je tajná ingrediencia prečo sa mu darilo takmer v každom podnikaní. Čo sú to rodové programy a ako naša pôvodná rodina ovplyvňuje stav nášho zdravia, bankového konta a vzťahov. A hlavne ako to môžeme zmeniť.

3. DEŇ

Katarína Runa

Prečo je sebecké nemať peniaze?

To myslíš vážne Katka?? Byť bez peňazí, že je sebecké? Veď od mala počúvame o tom, že boháči sú tí, krorí majú pokrivený charakter, a že čestne sa nedá prísť k veľkému majetku! Áno, počúvali, a to nás programovalo na chudobu. V tejto prednáške vám objasním, čo myslím tým, že byť chudobný je sebecké a ako si dovoliť naozaj zbohatnúť, a tým výnimočným spôsobom prospievať svetu.

Pavel Hirax Baričák

Hojnosť v živote človeka

Zamýšľate sa nad otázkami: Aká dôležitá je hojnosť v živote človeka? Môže k nám prichádzať ľahko?  Sú pre našu hojnosť dôležité vzťahy (napr. s rodičmi)? Prečo je u nás na Slovensku stále akýsi program - "pracuj pre peniaze, hoci ťa to nebaví a zabávaj sa potom"? Čo môžeme dostať a čo nie. A ak áno, ako dostať to, na čo máme nárok... Baričákov pohľad na hojnosť zdravia, vzťahov a materiálna.

Lilia Khousnoutdinová

Hojnosť a hodnoty

Spýtať sa niekoho na to, koľko zarába, je často ešte väčšie tabu, ako sa ho spýtať na sex. Pozrieme na to, ako na tom s hojnosťou a peniazmi sme. Mnoho z nás vychádza z prostredia, kde sú financie a bohatstvo čosi nemorálne, kde spiritualita a určitá čistota musí byť podmienená chudobou, a kde sú materiálno a duchovno oddelené ako dva polaritné javy. Budeme skúmať, z čoho vychádza hojnosť, ako súvisí s našou sexualitou, a ako cez prijatie nášho tela, zdravia a pozemskej existencie môže byť hojnosť finančná naopak harmonickou súčasťou nášho celkového duchovného rozvoja a blaha. Dotkneme sa tiež zodpovednosti za to, čo tvoríme a ako tvoríme, na akom základe staviame svoje projekty, ako ich formujeme k nášmu prospechu, prospechu našich blízkych a našej komunity. Do akej miery môžeme rozšíriť svoj potenciál tvorby tak, aby sme boli čo najviac prospešní a zároveň sa otvorili blahobytu. 

Jozef Mihališin

Hojnosť z pohľadu psychickej zrelosti človeka

U mnohých z nás môže prísť čas, že napriek skvelej práci, dostatku peňazí, veľkému domu, fungujúcej rodine, dovolenkách, sa do duše začne vkrádať nespokojnosť a nepokoj. Nerozumieme tomu a začneme prelepovať toto "volanie k dobrodružstvu" rôznymi náplasťami. Mnohokrát to môže vyústiť do konfliktov v rodine, odchodu z práce, dokonca k rozvodu, závislostiam, detinskému chovaniu, úzkostiam alebo dokonca k ťažkej chorobe. Jedným ukazovateľom, že sa niečo v tomto období deje je aj rapídne stúpajúca krivka samovrážd, obzvlášť u mužov. Pozrieme sa, aký má psychická zrelosť vplyv na to, či žije človek svoj život v hojnosti alebo v nedostatku. Povieme si, prečo nie fyzická ale až psychická zrelosť je skutočná a pravdivá dospelosť. A hlavne sa pozrieme na príčiny vzniku tohto fenoménu u nás a na cesty von, ktoré paradoxne vedú práve cez cestu dnu.

4. DEŇ

Dr. Bradley Nelson

Uvoľnenie emočných blokov k blahobytu

Dr. Brad v rozhovore s Katarínou Runou prezradí ako uväznené emócie a emočná trauma ovplyvňujú váš život, vaše zdravie a váš blahobyt. Tiež vám predstaví metódu uvoľnenia emočných blokov, ktorú podrobne popisuje vo svojom bestselleri Emočný kód, a ako vyzerá život bez emočných blokov. Pozdieľa tiež praktické kroky, ktoré môžete začať vo vašom živote robiť hneď teraz, aby bol zdravší, šťastnejší a bohatší. 

Zuzka Koščová

Tvoje poslanie, priama cesta k hojnosti

Ozýva sa vaša duša a túži po zmene? Jej volanie vás dokáže priviesť k naplneniu, hojnosti a žitiu vášho plného potenciálu. Zuzka sa podelí o svoje osobné skúsenosti a príbeh, pomôže vám pochopiť vaše dary a poslanie duše, magický cyklus dávania a prijímania. Podelí sa tiež s vami o spôsoby ako posilniť svoju schopnosť manifestovať a vytvoriť si prácu, ktorú budete milovať, ruka v ruke s hojnosťou.

Rastislav Ďurove

Spirituálna esencia peňazí

Finančná sloboda a hojnosť je základným predpokladom vašej osobnej premeny a lepšieho života. Mať dostatok zdrojov na pohodlný život Vám umožní odomknúť to najlepšie z celého potenciálu Vašej osobnosti vrátane osobnej kreativity, pozornosti pre vzťahy a rodinu, či napĺňanie vlastného poslania. Mágiu tejto premeny môžu v súčasnosti predstavovať práve kryptomeny, ktoré postupne vytvárajú nový finančný systém a poskytujú nám úžasné nové možnosti, ako znásobiť svoju investíciu niekedy až v stovkách percent. A keď sú naplnené všetky vaše základné potreby a túžby, môžete začať snívať sny pre celú planétu.

Peter Sasín

Bohatá vs. Chudobná myseľ

Nekompromisný vplyv dvoch myslí na náš život. Súperia o našu pozornosť, chcú pre nás to najlepšie - Chudobná nás chrániť, drží nás v "bezpečí" pri zemi. Bohatá nás naopak posúvať vyššie, inšpiruje nás k obrovským výsledkom. To sa nepáči tej chudobnej, vidí v tom priveľké riziko.. A tak vzniká vnútorný konflikt, ktorý keď nevyriešime, dramaticky znižujeme svoju šancu na úspech. Prajeme si, aby víťazila Bohatá myseľ, avšak Chudobná myseľ vie byť rýchlejšia, presvedčivejšia a rafinovanejšia, a tak vyhráva zápas o našu pozornosť. V prednáške vám Peter prezradí na akom princípe tieto 2 mysle fungujú, ako so svojou mysľou narábajú bohatí a ako chudobní ľudia. Tiež ako nenechať chudobnú myseľ sabotovať cestu za bohatstvom a ako aktivovať, zveľaďovať vašu bohatú myseľ, aby ste mohli s radosťou tvoriť život svojich najodvážnejších snov!

5. DEŇ

Marie Diamond

Zákon príťažlivosti peňazí

Váš domov je magnet na peniaze. Marie v rozhovore s Katarínou Runou vysvetlí, že prostredie a domov sú zodpovedné až za jednu tretinu výsledkov zákona príťažlivosti. Naučí vás ako aktivovať osobné peňažné miesto vo vašom domove, a akú farbu bohatstva by ste mali mať okolo seba. Ako napríklad umiestnenie vášho stola môže aktivovať prísun peňazí. V rozhovore sa podelí aj o svoju skúsenosť so smrťou z detstva, ako to ovplyvnilo jej život, porozpráva o nádeji, nasledovaní svojho volania a o napĺňaní svojho poslania k vytvoreniu hojnosti.

Alessandra Lanzafame

Ako využiť spirituálne princípy pre rast hojnosti v našom živote

S veľmi rýchlym otváraním kolektivneho vedomia sa jednotlivci začínajú čím ďalej viac zaujímať o spirituálny aspekt ich života. Naša existencia je ovládaná rôznymi spirituálnymi princípami a vesmírnymi zákonitosťami, ktoré, keď poznáme, tak si môžeme v živote vytvárať naozaj všetko, po čom túžíme, úplne vedome a "na povel". Na tejto prednáške sa dozviete, ako tieto princípy a zákonitosti využiť, pokiaľ chcete finančne rásť.

Pavel Říha

Bohatstvo je samozrejmosť, pokiaľ...

Ako môže byť bohatstvo samozrejmosťou? V prednáške Pavel predstaví 5 zákonov prosperity. Pokiaľ tieto zákony pochopíte a začnete využívať v praxi, už nikdy nebudete musieť "riešiť peniaze"...

Katarína Runa

Bohatstvo času

To, že peniaze sú energia, už pravdepodobne viete. Ale čo čas? Pre mňa, ako podnikateľku, mamu troch detí a ženu jedného muža bol tento objav absolútne prelomový a zásadným spôsobom mi zmenil život. Pretože ak je aj čas energia, potom aj času máme k dispozícii nekonečné množstvo... Ale ako to urobiť, aby sme už nikdy nemuseli použiť tú ošúchanú vetu "nemám na to čas?".